Wiara, że układ ciał niebieskich w dniu naszego urodzenia wpływa na nasze życie, jest tak stara jak nasze cywilizacje. Astrologowie przekonują, że znak zodiaku może determinować nasz temperament i wpływać na cechy charakteru.

Gwiazdy wskazują również na jakich mężczyzn lepiej omijać. Niektórzy są bardzo okrutnymi i zaborczymi mężami. Na partnerów spod jakiego znaku zodiaku należy lepiej uważać?

Zaborcze i pamiętliwe Raki

Mężczyźni spod znaku Raka są niezwykle zaborczy i pamiętliwi. Na początku kobietom podoba się ich troskliwość. Niestety to tylko na pokaz. Rak chce owinąć Cię wokół palca! Ponadto mężczyźni spod tego znaku zodiaku potrafią bez problemu wzbudzić w kobietach poczucie winy.

Marudzące Panny

Mężczyźni spod znaku Panny oczekują od partnerki by byłą idealna. Potrafią wytknąć innym nawet najmniejszy błąd. Związek z zodiakalną Panną nie może być szczęśliwy, ponieważ mężczyzna spod tego znaku ciągle krytykuje, narzeka i marudzi.

Pesymistyczne Koziorożce

Kobiety, które są związane z mężczyzną spod znaku Koziorożca doskonale wiedzą, że pesymizm to jego drugie imię. Koziorożce wszystko widzą w ciemnych barwach i wiecznie narzekają. Mało tego, dla kariery są w stanie zrobić wszystko – nawet jeśli musi ucierpieć ich druga połówka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN