Kobieta po przeżyciu bólów intymnych poszła do lekarza – i znalazł w niej starą prezerwatywę. Jej mąż, który kilka lat wcześniej miał cich, oskarżył swoją partnerkę o zdradę. W odcinku serialu TLC „Sex Sent Me to the ER” aktorzy odtworzyli moment, w którym kobieta szukała pomocy po tym, jak doświadczyła bólu w intymnych miejscach.

Wstydliwy dowód zdrady

Poinformowała również dr Aminidhan Thekkar, że dziwne wyładowanie było kolejnym efektem ubocznym. Pacjentka martwiła się, że zachorowała na chorobę przenoszoną drogą płciową – a nawet obwiniała męża, że ​​potencjalnie dał jej chorobę przenoszoną drogą płciową. Ale kiedy lekarz wyciągnął „starą prezerwatywę” z jej pochwy, sytuacja została odwrócona przeciwko żonie.

Ponieważ jej partner pięć lat temu przeszedł wazektomię i nie musi już stosować antykoncepcji, jest mało prawdopodobne, że prezerwatywa pochodzi od niego. Oczy męża prawie wyskoczyły z głowy, kiedy usunięto prezerwatywę. Zaklął: „Nie używałem prezerwatywy od czasu wazektomii. Co do diabła się tu wyprawia?" Żona broniła się, odpowiadając: „Tylko dlatego, że znalazł prezerwatywę, to nic nie znaczy”.

To jednak nie uspokoiło wściekłego faceta. Odpowiedział, argumentując: „To nic nie znaczy? Więc sam się tam czołgał? Kiedy para opuściła lekarzy, nadal się kłócili. Dr Aminidhan Thekkar musiał uznać tę wizytę za bardzo niezręczną – ale przyznał, że wynik go ulżyło. Gdyby nie znaleziono prezerwatywy, pacjentka mogłaby mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Lekarz dodał: „Kiedy wyciągnąłem prezerwatywę, było to w pewnym sensie ulgę, bo znaleźliśmy odpowiedź. „To nie było tak poważne, jak się spodziewałem”.


YouTube/tlc uk

O tym się mówi: Każdy znak zodiaku ma specjalny dar. Bardzo ważne jest, aby używać go poprawnie. O co chodzi

Zerknij: Długo pracowałam za granicą. Kupiłam dzieciom mieszkanie, w którym nie mogłam nawet raz przenocować. Nie pozwolili mi

Nie przegap: Ukochana Marcina Gortata pochwaliła się uroczym zdjęciem z wakacji. Gdzie przebywa para? Te widoki są obłędne