Jak donoszą media, znana polska tancerka Edyta Herbuś postanowiła odpowiedzieć dziennikarce Dorocie Wellman, ustosunkowując się do treści jednego z jej tekstów, który opublikowany został w popularnym magazynie dla kobiet.

Czy celebryci sprzedają własną prywatność - drama między dziennikarką, a tancerką

Okazuje się bowiem, że Dorota Wellman postanowiła poddać krytyce zachowanie celebrytów chwalących się każdą sekundą z ich życia na mediach społecznościowych. Jak napisała w swoim artykule, może być to sposób na leczenie swoich kompleksów, wyładowanie się pod kątem zapędów narcystycznych, metoda walki z samotnością i niedowartościowaniem.

Dziennikarka w ostrych słowach dotknęła także tematu szczegółowego opisu porodu, przez który przeszła Agnieszka Włodarczyk. Aktorka postanowiła ze szczegółami, z podziałem na etapy opisać jak została niedawno mamą.

Te piękne panie nie były jedynymi, którym oberwało się od Wellman, która najwidoczniej nie potrafi przewijać postów, które jej się nie podobają. Odnośnie Edyty Herbuś, Dorocie Wellman poszło o to, że tamta opublikowała jakiś czas temu zdjęcie, na którym ma rozmazany makijaż, a z opisu do zdjęcia wynika, że jej chorą babcię zabrało pogotowie. To rozjuszyło dziennikarkę Dorotę Wellman.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Tancerka postanowiła na swoim profilu na Instagramie ustosunkować się do słów, jakie zostały przez Dorotę napisane o niej i innych celebrytach. Choć mogłaby bardziej dosadnie przekazać to, co myśli o Dorocie Wellman, postanowiła z klasą i wiadomym wdziękiem jednocześnie wbić i szpilę i nie obrazić w żaden sposób.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Czy aktorka faktycznie wręczy Dorocie Wellman obiecany batonik przy pierwszym lepszym spotkaniu?