Jak przypomina portal "Super Express", Radosław Liszewski doczekał się dwóch synów - Jakuba i Norberta. Jeden z nich może pochwalić się nową pracą. Okazuje się, że został zatrudniony w Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Liszewski grał na weselu rzecznika prasowego Lasów Państwowych, Michała Gzowskiego. Wiele osób wskazuje, że trudno nie dostrzec tu związku.

Syn Radosława Liszewskiego dostał państwową posadę

Z informacji przedstawionych przez "Gazetę Wyborczą" wynika, że syn lidera zespołu Weekend nie posiada wykształcenia leśniczego, a miejscem poprzedniej pracy 25-latka miała być myjnia samochodowa. Dziennikarze zwrócili uwagę, że syn Liszewskiego otrzymał posadę po tym, jak jego muzyk zagrał na weselu rzecznika Lasów Państwowych.

Warto zaznaczyć, że Michał Gzowski jest jednym z zaufanych ludzi Michała Wosia z Solidarnej Polski, o czym świadczy choćby fakt, że kiedy Woś był ministrem środowiska, dzisiejszy rzecznik pełnił funkcję szefa jego gabinetu politycznego.

Zapytany o to Radosław Liszewski stwierdził, że nawet nie wiedział o tym, że jego syn znalazł nową pracę. Michał Gzowski z kolei wskazuje, że nie wie kiedy zaczł pracę syn Liszewskiego. Mogło to być kilka tygodni przed jego weselem lub kilka tygodni po nim.

Inaczej na kwestię zatrudnienia syna Radosława Liszewskiego patrzą pracownicy Centrum Informacji Lasów Państwowych. "Chłopak bez doświadczenia trafia za biurko do państwowej instytucji, a jego ojciec grał na weselu rzecznika. To nie pierwszy znajomy Gzowskiego zatrudniony w ten sposób" - wskazuje cytowany przez "Super Express" informator.

Jak oceniacie całą sprawę?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: