Media obiegła ważna dla wielu fanów “Świata Według Kiepskich” informacja. Pod koniec października tego roku ruszyć ma trzydziesty już sezon tego serialu. To ostatnia seria, w której będziemy mogli oglądać Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego.

Ostateczne pożegnanie Paździocha i Boczka?

Obydwaj panowie niestety odeszli zaraz po zakończeniu zdjęć do trzydziestego sezonu serialu. Legendarny już “Świat według Kiepskich” Polacy mogą oglądać na Polsacie od 1999 roku. W ciągu tych lat odeszło już niestety 58 aktorów, których mogliśmy w tym czasie oglądać na planie serialu.

Całkiem niedawno odeszła kolejna już postać, ponieważ zmarła Zofia Bielewicz wcielająca się w rolę Malinowskiej. Dariusz Gnatowski natomiast, aktor wcielający się w rolę sympatycznego Arnolda Boczka odszedł w październiku 2020 roku, co mocno wstrząsnęło całą Polską. W styczniu bieżącego roku zmarł Ryszard Kotys wcielający się w legendarną postać Mariana Paździocha.

30 sezon zatem produkcji będzie ostatnim, w którym zobaczymy Mariana Paździocha i Arnolda Boczka. Premiera pierwszego odcinka planowana jest na 27 października bieżącego roku na antenie Polsatu o godzinie 20:05.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Karolina Małysz-Czyż opowiedziała o swojej relacji z tatą. Co się zmieniło po wyjeździe Izy z domu

Zerknij: Wywiózł swoją starą matkę do lasu, a sam przyprowadził do domu młodą synową. Szybko pożałował tego czynu