19-letnia Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Dziewczynę już w najbliższy poniedziałek będziemy mieli okazję zobaczyć w drugim odcinku "Tańcu z gwiazdami". Jak informuje portal Jastrząb Post, nastolatka trenuje w pocie czoła do kolejnego odcinka.

Jak wyglądały szkolne czasy Oliwii Bieniuk?

Pierwszy występ Oliwii Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami" wzbudził wiele emocji. Tego jak sobie poradzi w tanecznym show ciekawi byli zarówno jej fani, jak i najbliżsi. 19-latka ciężko trenuje do drugiego odcinka show u boku Michała Bartkiewicza.

Jakiś czas temu Oliwia Bieniuk zdradziła, że chciałaby związać swoją zawodową przyszłość z aktorstwem i pójść w ślady swojej mamy, Ani Przybylskiej.

19-latka będzie musiała jednak poczekać ze spełnieniem swoich marzeń, ponieważ na studia aktorskie musiała mieć na maturze zdany rozszerzony angielski, polski oraz historię. Niestety Oliwii Bieniuk zabrakło czasu i nie dała rady rozszerzyć historii.

Celebrytka zdradziła całą prawdę

Wiele osób zastanawia się, jak wyglądały relacje Oliwii Bieniuk z rówieśnikami i nauczycielami. Okazuje się, że wiele osób zwracało uwagę na nazwisko Oliwii i fakt, że jest córką Anny Przybylskiej.

Niektórzy nauczyciele ją lubili, a inni z góry źle do niej podchodzili. Co do równoważników, okazuje się, że Oliwia Bieniuk często była „atrakcją” i wiele osób zwracało na nią uwagę.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN