Elon Musk to przedsiębiorca, którego zna niemal każdy. Mężczyzna między innymi zajmuje stanowisko dyrektorem generalnego i technicznego w SpaceX oraz jest dyrektorem generalnym i głównym architektem Tesli.

Miliarder zbił ogromną fortunę! Jego majątek wynosi około 189 mld dolarów. Dzięki temu Elon Musk znalazł się na pierwszym miejscu listy najbogatszych ludzi świata według „Forbsa”.

Życie uczuciowe Elona Muska jest równie ciekawe, co jego biznesowe osiągnięcia

Okazuje się, że życie uczuciowe Elona Muska jest równie barwne, co jego kariera zawodowa. Przez kilka lat miliarder związany był z aktorką Justine Musk. Para doczekała się nawet piątki synów.

Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com
Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com
Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com

W 2008 roku z niewiadomych przyczyn ich związek się jednak zakończył. Po jakimś czasie Elon Musk widywany był z Amber Heards. W 2018 roku oficjalnie związał się z 17 lat młodszą kanadyjską piosenkarką Claire Boucher, znaną jako Grimes.

Mężczyzna właśnie rozstał się z 17 lat młodszą Grimes

W 2020 roku Elon Musk i Grimes powitali na świecie synka, któremu dali oryginalne imię X Æ A-XII. Wydawało się, że para świetnie się uzupełnia i są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com
Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com
Grimes i Elon Musk. Źródło: youtube.com

Jednak Grimes i Elon Musk oficjalnie się rozstali. Okazuje się, że powodem są często wyjazdy przedsiębiorcy do Teksasu. Piosenkarka natomiast pracuje głównie w Kalifornii.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN