Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która robi karierę w błyskawicznym tempie. Wygrana w Eurowizji Junior 2018 przyniosła nastolatce ogromną popularność. Jej utwory grają największe stacje radiowe w kraju, a młoda gwiazda bierze udział w największych imprezach show-biznesu.

Roxie od kilku lat intensywnie pracuje nad materiałem muzycznym i koncertuje po całej Polsce. Na swoim koncie ma również wygraną w "The Voice Kids".

Ponadto pamiętajmy, że Roksana Węgiel to nastolatka, która musi łączyć karierę w show-biznesie z obowiązkową edukacją. Okazuje się, że gwiazda radzi sobie z tym wspaniale.

Roksana Węgiel wygląda zachwycająco

Artystka, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród młodzieży, nie może narzekać na brak pieniędzy. Jak się okazuje, Roksana Węgiel potrafi wykorzystać swoje 5 minut, a co za tym idzie, sporo zarobić.

Obecnie Roxie jest jedną z droższych artystów w Polsce, a za jeden koncert może zgarnąć nawet 30 tysięcy złotych!

Najnowsze zdjęcie z wakacji wokalistki robią furorę

Roksana Węgiel dojrzewa i zmienia się na oczach tysięcy fanów. W ostatnim czasie znana młoda wokalistka wybrała się na zasłużone wakacje do Turcji.

Prawie codziennie na Instagramie Roksany Węgiel pojawiają się nowe zdjęcia z wyjazdu. Jedno z nich zrobiło prawdziwą furorę!

Roksana pozuje w hotelowym lobby w kreacji w tropikalne wzory z odważnym dekoltem. Jak wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN