Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Kasia Tusk po raz pierwszy opublikowała zdjęcie twarzy swojego dziecka

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

34-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Jakiś czas temu ogromną sensację wzbudziły radosne wieści przekazane przez Kasię i jej partnera, Stanisława Cudnego. Oznajmili oni bowiem światu, że... spodziewają się drugiego dziecka. Kolejna córeczka pary przyszła na świat w sierpniu tego roku.

Do kogo jest podobna mała Liliana?

Początkowo Kasia Tusk nie była zbyt chętna do dzielenia się z publiką swoją ciążą, w końcu zaczęła publikować coraz odważniejsze fotografie, na których doskonale uwydatniała ciążowy brzuszek. Dzieliła się także z fanami szczegółami dotyczącymi własnego samopoczucia oraz zmieniającego się ciała.

W ostatnim czasie Kasia Tusk zdecydowała się na pokazanie twarzy swojej starszej córki. Internauci nigdy wcześniej nie widzieli, jak wygląda mała Liliana. Do kogo jest podobna?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN