Małgorzata Foremniak to aktorka, która podbiła serca widzów w serialu "Na dobre i na złe". Za rolę w tym serialu została trzykrotnie nagrodzona Telekamerą w kategorii najlepsza aktorka. Oprócz tego Foremniak można było oglądać w "I kto tu rządzi", "Ekstradycji", "Matki, żony i kochanki", czy "W rytmie serca".

Internautów zaskoczyła nowa fryzura Małgorzaty Foremniak

Oprócz seriali aktorka ma swoim koncie wiele produkcji filmowych. Występowała m. in. w " Ostatniej misji", "Quo Vadis", "Starej Baśni", "Świadku koronnym", czy "Sługach Bożych". Wielu wspomina również jej charakterystyczne role w "Och Karol 2" bądź "Czerwonym Pająku".

Dziś Małgorzatę Foremniak na małych ekranach można oglądać w roli jurorki w programie "Mam talent", czy w najnowszym filmie „Sonata”.

Ponadto Małgorzata Foremniak jest dość aktywna w sieci. Na jej profilu na Instagramie można śledzić jej codzienne życie zarówno zawodowe, jak i prywatne.

To cięcie zdecydowanie dodało jej lat

W ostatnim czasie Małgorzata Foremniak opublikowała zdjęcie, które zaskoczyło internautów. Aktorka wygląda na nim zupełnie inaczej – ma roztrzepane włosy, okulary, jest wychudzona i ubrana w rozciągnięty golf.

Okazuje się jednak, że zdjęcie jest jedynie kadrem z filmu „Sonata”. Małgorzata Foremniak dodała, że ta rola zmieniła ją na pewien czas w inną osobę.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN