Julia Wieniawa i Nikodem Rozbickim są gwiazdami młodego pokolenia. Kiedy potwierdzili, że są parą co jeszcze bardziej wzbudziło zainteresowanie ich fanów.

Wieniawa i Rozbicki to naprawdę udana para. Młody aktor zdradził fanom, że Julia to dla niego największa muza, a sama celebrytka chętnie chwali się ukochanym na swoim Instagramie, wstawiając wspólne, urocze zdjęcia.

Dumny Nikodem Rozbicki opublikował nagranie swojej ukochanej

Julia Wieniawa nie ma szczęścia w miłości, przeszła przez długotrwały i obiecujący związek z Antkiem Królikowskim, który niestety zakończył się porażką. Jakiś czas później aktorka związała się z Baronem, jednak romans z muzykiem nie trwał zbyt długo.

W mediach nieustannie pojawiały się doniesienia na temat rzekomych amantów aktorki. W końcu pod koniec 2020 roku Julia Wieniawa znalazła miłość - jest nią aktor Nikodem Rozbicki.

Julia Wieniawa ma ogromne powody do radości

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki świetnie się dogadują. Mogą na sobie polegać i tworzą naprawdę uroczą parę. W ostatnim czasie dumny Nikodem Rozbicki opublikował nagranie z Julią Wieniawą w roli głównej.

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa wybrali się na przejażdżkę po Warszawie, a samochód aktora prowadziła właśnie Julka! Aktorka kilka dni temu zdała egzamin na prawo jazdy i jak widać od razu chce praktykować nowe umiejętności.

Julia Wieniawa. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa. Źródło: instagram.com
Julia Wieniawa. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN