Na początku sierpnia 2021 roku Antoni Królikowski i Joanna Opozda stanęli na ślubnym kobiercu. Na weselu zakochanych nie brakowało znakomitych gości, wspaniałej zabawy, kosztownych sukni ślubnych, czy paparazzi. Ślubne wspaniałości Joanna i Antoniego szeroko opisano na łamach tabloidów.

Zaskakujący apel ojca Joanny Opozdy

7 sierpnia w parafii św. Wojciecha na Woli w Warszawie stało się coś niezwykle ważnego i wyjątkowego w życiu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Mówiąc sobie "tak" przed ołtarzem zawarli jedną z najpiękniejszych "umów", jaka mogą zawrzeć między sobą kochający się ludzie. Św. pamięci Paweł Królikowski z pewnością z duma patrzył na to cudowne wydarzenie.

Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda
Joanna Opozda, Antek Królikowski/ Instagram: asiaopozda

Nie wiadomo jednak, czy na uroczystości był obecny ojciec Joanny Opozdy –Dariusz. Mężczyzna od lat mieszka na Madagaskarze, gdzie ma swój własny hotel, do którego ściąga turystów z Polski.

Mężczyzna zarzuca swojej rodzinie kompletny brak wsparcia

Dariusz Opozda mieszka z dala od rodziny, jednak informacja o rozwodzie z mamą Joanny Opozdy jest wciąż niepotwierdzona. W ostatnim czasie na facebooku mężczyzny pojawił się zaskakujący komentarz.

Zero pomocy od żony córek nie chcą zapłacić za lot ratujący mi życie!! Moje pieniądze przepuszczają w Spa

- napisał Dariusz Opozda.

Joanna Opozda nie chciała się odnieść do słów ojca. Aktorka chce zachować tą prywatną sprawę dla siebie. Co sądzicie o zachowaniu Dariusza Opozdy?

Dariusz Opozda. Źródło: facebook.com
Dariusz Opozda. Źródło: facebook.com
Dariusz Opozda. Źródło: facebook.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN