Iwona Pavlović to ulubienica fanów „Tańca z gwiazdami”. Od kilkunastu lat zasiada w jury programu, gdzie surowo ocenia popisy taneczne celebrytów, a także zachwyca swoim profesjonalizmem i rozległą wiedzą o tańcu.

Iwona Pavlović nie spodziewała się takich słów z ust znanego aktora

Iwona Pavlović jest jedną z jurorów „Tańca z gwiazdami”. Kobieta bardzo często mówi to co myśli i nie zważa na opinię innych. W ostatnim czasie z ust Artura Barcisia padły przykre słowa na jej temat.

Aktor stwierdził, że pieniądze nie są warte tego, co usłyszał od Iwony Pavlović. W ostatnim dla aktora odcinku show usłyszał z jej ust, że „rumby to ona w jego tańcu nie widziała”. Ponadto Barciś dodał, że czuł się upokorzony.

Iwona Pavlović ustosunkowała się do słów Artura Barciś i stwierdziła, że jej ocena nie miała nikogo upokorzyć, a jedynie była merytoryczną krytyką. W końcu w tego typu programach gwiazdy są oceniane i ta ocena musi być szczera.

Artur Barciś już przeprosił znaną jurorkę

Wiele osób spodziewało się, że w wybuchnie medialna wojna pomiędzy Iwoną Pavlović a Arturem Barciś. Nic bardziej mylnego, mężczyzna przeprosił na łamach facebooka „Czarną Mambę” i stwierdził, że jego słowa były nie ma miejscu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN