Katarzyna Figura jest jedną z najwybitniejszych aktorek polskiego kina. Gwiazda od samych początków swojej kariery cieszyła się uznaniem widzów. Katarzyna Figura znana jest ze swojej znakomitej gry aktorskiej, a także wspanialej urody, która pozwoliła aktorce cieszyć się ogromnym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Aktorka w 2000 roku poślubiła amerykańskiego producenta filmowego Kaia Schoenhalsa. Okazuje się, że życie z mężczyzną było bardzo ciężkie.

Katarzyna Figura w końcu może odetchnąć z ulgą

Katarzyna Figura zdradziła, jak wyglądało jej życie z mężem. Okazuje się, że aktorka nie miała łatwo. Mąż zgotował dla niej piekło na ziemi – znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

Katarzyna Figura zdradziła przykrą prawdę. Amerykanin bił ją, kopał, pluł i poniżał. Aktorka długo znosiła ten koszmar – aż 14 lat. W końcu jednak zadała sobie pytanie, po co.

Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura. Źródło: youtube.com

Nie mogła czekać aż w końcu mężczyzna wyrządzi jej poważną krzywdę lub dotknie ich dzieci. Para ma dwie córki -Koko i Kaszmir.

To nieprawdopodobne, co przeżyła aktorka

Katarzyna Figura powiedziała „dość” i w 2012 roku złożyła pozew o rozwód. W końcu po 9 latach aktorka uwolniła się również na papieże od tyrana i oficjalnie jest jego byłą żoną.

24 września 2021 roku Katarzyna Figura opuszczając salę sądową nie kryła wzruszenia. Z gmachu sądu wyszła jako całkowicie wolna kobieta. Teraz można powiedzieć z całą stanowczością, że nic ich już nie łączy poza dziećmi.

Katarzyna Figura i Waldemar Błaszczyk. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura i Waldemar Błaszczyk. Źródło: youtube.com
Katarzyna Figura i Waldemar Błaszczyk. Źródło: youtube.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN