Wiele osób wciąż pamięta znany utwór „Freestyler”, a powstał on w 2000 roku! Mija już 21 lat od premiery wideoklipu, który zrobił również ogromną furorę.

W teledysku wystąpił młody 15-letni chłopak z dredami, którym miał niesamowitą moc – mógł zatrzymywać i przewijać czas. Do dzisiaj teledysk oglądają tysiące internautów.

Utwór „Freestyler” zrobił 21 lat temu prawdziwą furorę

Znanym z teledysku chłopakiem z dredami jest Marlo Snellman. Ponad dwadzieścia lat temu pracował on w modelingu, a jego menadżerką była własna mama – Laila.

Dzięki występowi w teledysku fińskiego zespołu Bomfunk MC’s Marlo Snellman w młodym wieku osiągnąć ogromną popularność. Po tym próbował rozkręcić swoją karierę w show-biznesie.

Marlo wypuścił swój album „Kyseesh” a przez pewien czas był również DJ-em. Występował między innymi w Skandynawii, na Ibizie, czy w Grecji.

To nieprawdopodobne, jak zmienił się chłopak z dredami z teledysku

Od występu Marlo Snellman’a w kultowym teledysku minęło jednak ponad 20 lat! Czym teraz zajmuje się 36-letni już mężczyzna?

Okazuje się, że obrał zupełnie inną drogę. Marlo jest szefem kuchni w jednej z paryskich restauracji, a w wolnym czasie słucha muzyki i łowi ryby. Trzeba przyznać, że zmienił się nie do poznania.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN