Dzieci rosną tak szybko, że ani się nie obejrzymy, a już chcą wyfrunąć z gniazda! Z taką sytuacją mierzy się właśnie Natalia Kukulska, mama 21-letniego Jana, 16-letniej Ani i 4-letniej Laury. O ile najmłodsza pociecha jest jeszcze maleńka i piosenkarka będzie mogła się cieszyć jej obecnością jeszcze długo to starsze dzieci mają wielkie plany podboju świata.

Czy syn Natalii Kukulskiej zamierza iść w ślady swojej mamy lub ojca?

Muzyka towarzyszy Janowi Dąbrówce od dawna. Już w podstawówce poszedł do klasy fortepianu. Ponadto gra na perkusji, bębnach, wibrafonie i ksylofonie. Próbował również swoich sił wokalnych. Brał udział w zajęciach aktorstwa, tańca i emisji głosu Warsztatowej Akademii Musicalowej pod patronatem Teatru Roma.

Jakiś czas temu w sieci pojawił się utwór : „Nie chcemy się bać”, w którym możemy podziwiać wokalny talent Jana Dąbrówki. 21-latek zamierza jednak wziąć przykład z ojca i pójść w jego ślady, komponując muzykę.

Jan Dąbrówka skończył już 21 lat

Teraz Jan Dąbrówka studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach. W rozmowie w „Dzień Dobry TVN” zdradził, że wybrał kierunek związany z instrumentami perkusyjnymi, a dokładniej perkusję klasyczną orkiestrową.

21-latek buduje swoje portfolio. W ostatnim czasie zagrał na koncercie Natalii Kukulskiej. Mało tego, Jan wydał już dwa albumy. Rodzice mogą być z niego dumni.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN