Bartłomiej Topa to lubiany aktor, który od początku lat 90. zdążył zagrać w ponad siedemdziesięciu produkcjach. Dzięki swojej pracowitości udało mu się zyskać rzeszę oddanych fanów, którzy chętnie śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych.

Gabriela Mierzwiak i Bartłomiej Topa ogłosili szczęśliwą nowinę

Fanów nie tylko ciekawią zawodowe poczynania aktora, ale również jego prywatne sprawy. Aktor był związany z malarką Agnieszką Rogalską i mają pełnoletniego już syna, Antoniego.

Okazuje się, że aktor i jego była żona przeżyli kiedyś ogromną tragedię. Ich kilkumiesięczny synek Kajetan zmarł na rękach ojca. Chłopiec miał rzadką wadę serca.

Choć Agata Rogalska i Bartłomiej Topa nie są już razem, wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Jak zdradził aktor wspólnie tworzą tzw. patchworkową rodzinę i mają przyjacielskie stosunki z sobą i swoimi obecnymi partnerami.

Para spodziewa się bliźniaczek

Teraz Bartłomiej Topa zostanie po raz kolejny ojcem. Mężczyzna spodziewa się bliźniaczek ze swoją obecną partnerką Gabrielą Mierzwiak. Kobieta również ma za sobą już pierwsze rodzicielskie doświadczenia – ma już dwie córki.

Na Instagramie Gabrieli Mierzwiak pojawiło się urocze zdjęcie. Szczęśliwy Bartłomiej Topa przytula ukochaną i dwa cuda pod jej sercem. Trzeba przyznać, że tworzą uroczą parę.

Gabriela Mierzwiak i Bartłomiej Topa. Źródło: instagram.com
Gabriela Mierzwiak i Bartłomiej Topa. Źródło: instagram.com
Gabriela Mierzwiak i Bartłomiej Topa. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN