Ewa Błaszczyk to aktorka, której życie w skutek tragicznych wydarzeń, kompletnie się zmieniło. W 2000 roku doszło do przykrego wypadku, któremu uległa córka Ewy – Ola Janczarska.

Jakie były ostatnie słowa córki Ewy Błaszczyk zanim zapadła w śpiączkę?

Ola Janczarska po tym, jak zakrztusiła się tabletką, zapadła w śpiączkę. Dziewczyna przykuta jest do szpitalnego łóżka od dwudziestu lat. Aktorka dzielnie walczy o wybudzenie córki ze śpiączki.

Jakiś czas temu Ewa Błaszczyk opowiedziała w programie Krzysztofa Ibisza „Demakijaż”, jak wyglądał dzień, w którym jej córka zapadła w śpiączkę.

Ewa Błaszczyk z córką. Źródło: youtube.com
Ewa Błaszczyk z córką. Źródło: youtube.com
Ewa Błaszczyk z córką. Źródło: youtube.com

Zdarzenie miało miejsce 11 maja 2000 roku. Jak się okazuje, wypadło akurat sto dni po tym, jak zmarł mąż gwiazdy. Zakrztuszenie, do którego doszło, spowodowało obrzęk mózgu, który doprowadził Olę do śpiączki.

Ewa Błaszczyk wspomina w swojej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem o tym, jakie były ostatnie słowa jej córki.

Jak lekarze sprawdzali, jak jest z tym obrzękiem mózgu to Ola wtedy krzyczała 'Mama!', ale później już nigdy nic nie powiedziała...

- powiedziała aktorka ze smutkiem.

Ewa Błaszczyk, kadr z portalu YouTube
Ewa Błaszczyk, kadr z portalu YouTube

Ewa Błaszczyk wraca wspomnieniami do najtrudniejszego okresu w jej życiu

Ewa Błaszczyk wciąż nie traci nadziei. Wierzy w to, że jej córka wreszcie wybudzi się ze śpiączki. Ponadto aktorka pomaga innym rodzinom, które muszą mierzyć się z podobnymi przykrościami.

W 2002 roku, Ewa Błaszczyk wraz ze swoim przyjacielem Wojciechem Drozdowiczem, stworzyła fundację. „Akogo?’ - bo taką nosi ona nazwę, działa na rzecz dzieci, które uległy urazom neurologicznym.

Ewa Błaszczyk i Marianna Janczarska / YouTube
Ewa Błaszczyk i Marianna Janczarska / YouTube

W 2012 roku aktorka powołała do życia Klinikę Neurorehabilitacyjną „Budzik”, która działa przy Centrum Zdrowia Dziecka. Klinika zajmuje się pacjentami z urazami mózgu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN