Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Dziewczynę już w najbliższy poniedziałek będziemy mieli okazję zobaczyć w kolejnym odcinku "Tańcu z gwiazdami". Jak informuje portal Jastrząb Post, nastolatka trenuje w pocie czoła do specjalnego odcinka. Tym razem pojawi się z niespodziewanym gościem.

W kolejnym odcinku „Tańca z gwiazdami” Oliwia Bieniuk zatańczy ze specjalny gościem

Pierwszy występ Oliwii Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami" wzbudził wiele emocji. Tego jak sobie poradzi w tanecznym show ciekawi byli zarówno jej fani, jak i najbliżsi. 19-latka ciężko trenuje do drugiego odcinka show u boku Michała Bartkiewicza.

Jakiś czas temu Oliwia Bieniuk zdradziła, że chciałaby związać swoją zawodową przyszłość z aktorstwem i pójść w ślady swojej mamy, Ani Przybylskiej.

19-latka będzie musiała jednak poczekać ze spełnieniem swoich marzeń, ponieważ na studia aktorskie musiała mieć na maturze zdany rozszerzony angielski, polski oraz historię. Niestety Oliwii Bieniuk zabrakło czasu i nie dała rady rozszerzyć historii.

Kto pojawi się na parkiecie z Oliwią Bieniuk?

Teraz 19-latka może w pełni skupić się na treningach do kolejnego odcinka tanecznego show. Już w poniedziałek gwiazdy wystąpią trio. Na parkiecie zobaczymy nie tylko uczestników i ich partnerów, ale również specjalnych gości.

Każda z gwiazd mogła zaprosić do odcinka kogoś ze swoich bliskich. Oliwia Bieniuk początkowo chciała żeby zatańczył z nią tata, Jarosław Bieniuk. Mężczyzna nie mógł jednak uczestniczyć w treningach ze względu na sprawy zawodowe.

Z tego powodu do Oliwii Bieniuk i jej tanecznego partnera dołączy młodszy brat 19-latki, Szymon. Jak zdradziła Oliwia, jej brat świetnie sobie radzi na parkiecie i daje z siebie wszystko.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN