62-latek, którego prawdziwe nazwisko brzmi James Moir, złożył szokujące wyznanie, występując w tym tygodniu w The Adam Buxton Podcast. W wywiadzie gwiazda telewizyjna ujawniła, że ​​ma nerwiaka przedsionkowego, rodzaj niezłośliwego guza mózgu.

Aktor opowiedział, jak choroba zmieniła jego dotychczasowe życie

Chociaż obecnie jest „całkowicie łagodny”, stwierdził, że należy go monitorować za pomocą regularnych skanów. Powiedział:. „. Mam przedsionkowego nerwiaka - to guz w głowie... To łagodne. Nie można go usunąć - mogą go zmniejszyć, albo po prostu zostawić go i mieć oko na to, jak wpływa na moje ciało".

Omawiając, w jaki sposób odkrycie guza wpłynęło na jego życie, dodał: „Ogłuchłem w 100% na lewe ucho i już nigdy się to nie zmieni. „Wolałbym słyszeć, niż nie słyszeć, ale to się stało, więc po prostu działam. Przyzwyczaiłem się do tego” – kontynuował.

„Lubię oglądać ptaki i nigdy nie wiem, gdzie są ptaki. Słyszę je, ale nie wiem, w jakim kierunku są. Musiałem wyrzucić wszystkie moje stereofoniczne płyty winylowe".

Dodał: „Jeśli nadlatuje samolot lub zbliża się samochód, nie wiem, gdzie to jest”. Schwannoma przedsionkowa, zwana także nerwiakiem słuchowym, to łagodny guz w mózgu, który zwykle rośnie powoli przez wiele lat i nie rozprzestrzenia się na inne części ciała. Zwykle rosną na nerwie używanym do słyszenia i utrzymania równowagi, co może powodować problemy, takie jak utrata słuchu i niestabilność.

O tym się mówi: Największy sekret Agaty Dudy wyszedł na jaw. O tych trudnych chwilach nikt nie wiedział

Zerknij: Wierni jednej z parafii otrzymali zaskakujące kartki. Zamieszczone w sieci zdjęcie wywołało burzę. Sprawę komentuje kuria

Nie przegap: Andrzej Piaseczny postanowił zdradzić kolejną ze swoich tajemnic. Pokazał swoje nieznane oblicze. O co chodzi