Sidney Polak to właściwie Jarosław Marek Polak. 48-latek jest członkiem zespołu T.Love a oprócz tego prowadzi również solową karierę. Zasłynął głównie dzięki piosence „Otwieram wino ze swoją dziewczyną”.

Sidney Polak wziął ślub z piękną blondynką

W ten weekend Sidney Polak wziął ślub! Wiele osób nie wierzyło w to, że muzyk kiedyś dojrzeje do tej decyzji, a jednak.

Kobietą, która zmieniła jego nastawienie do życia jest Paulina Szendal. Piękna blondynka jest menadżerem w wielkiej korporacji. Idealnie dopełnienia jednak artystyczną duszę Sidneya Polaka i tworzą wspólnie zgrany duet.

Okazuje się, że to Jarek zabiegał o względu Pauliny. Kobieta uważała na początku, że są z dwóch różnych światów i nie będą mieli zbyt wiele wspólnych tematów do rozmowy. Wszystko się jednak zmieniło po pierwszej randce, gdy poznała Sidneya Polaka nieco bliżej.

Internautów zaskoczył model samochodu, którym zakochani przyjechali na ceremonię

W ten weekend zakochani wzięli ślub. Obydwoje są fanami motoryzacji, dlatego przyjechali na ceremonię wyjątkowym i oryginalnym modelem samochodu.

Nie jest to na pewno typowy pojazd kojarzony z tego typu uroczystościami. Młoda Para podjechała na uroczystość Mercedesem-Benz G 63 AMG, czyli jedną z najdroższych i najszybszych wersji "Gelendy". Jak Wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN