W czwartek 9 września Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali sfotografowani przyjeżdżając taksówką wodną na Festiwal Filmowy w Wenecji w 2021 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Bennifer👑 (@bennifer_02)

"Bennifer" reaktywacja?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tarz mı ? (@tarz_mi)

J.Lo, która miała na sobie białą koronkową sukienkę i aktor, który miał na sobie czarną koszulę z długim rękawem i dopasowane spodnie, pokazali mnóstwo czułości – przytulając się do siebie na łodzi, a potem trzymając się za ręce, gdy szli po lądzie.

Festiwal Filmowy w Wenecji był pierwszym wydarzeniem celebrytów, w których oboje uczestniczyli razem od czasu, gdy wiosną ubiegłego roku ożywili swój romans z początku XX wieku.

Nie oznacza to, że Jennifer (lat 52) ​​i Ben (lat 49) w ostatnich miesiącach trzymali się z dala od opinii publicznej – oboje byli widywani razem w Los Angeles wiele razy, w tym z trójką dzieci i bliźniakami, a para również podróżowała razem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez E! News (@enews)

Na Instagramie można zobaczyć Jennifer i Bena, ale gdy się przyjrzymy koszulce piosenkarki, zobaczymy na niej zdjęcie z czasów świetności piosenki i teledysku "Jenny from the block", w którym wystąpiła z Benem.

Po tym, jak gwiazdy pojawiły się osobno na koncercie VAX LIVE w Los Angeles w niedzielę, 2 maja, odlecieli razem do Yellowstone Club w Montanie, gdzie spędzili razem wakacje przez około tydzień, źródło mówi E! Aktualności. „Byli sami”, mówi źródło. – Tylko we dwoje. Na zdjęciach uzyskanych przez Daily Mail, Lopez i Affleck jadą razem w Montanie.

Wiadomość pojawia się około miesiąc po tym, jak Jennifer i Alex Rodriguez potwierdzili, że rozstali się po czterech latach spędzonych razem . Ona i A-Rod ponownie spotkali się na krótko w LA pod koniec kwietnia, a źródło powiedziało mediom, że chciał z nią „pogadać”. Jednak Ben został wtedy zauważony w jej domu w mieście. W tym czasie inne źródło podało, że byli „tylko przyjaciółmi”.

O tym się mówi: Policjant leżał w śpiączce przez dziewięć miesięcy. Kiedy obudził się poznał gorzką prawdę. Co się stało

Zerknij: Tomasz Stockinger brał udział w zdarzeniu drogowym. Niezbędna była pomoc strażaków. Co się wydarzyło