W tym tygodniu 39- letnia księżna Cambridge wystąpiła na londyńskiej premierze 25. filmu o Jamesie Bondzie, Nie ma czasu na śmierć. Kiedy przybyła na imprezę wraz z mężem, księciem Williamem, od razu przywitała się z księciem Karolem i jego żoną Camillą Parker Bowles.

Nieczęsty widok wśród członków rodziny królewskiej

Fotografowie uwiecznili tę słodką chwilę między księciem Karolem, a Kate Middleton, która pochyliła się, by szybko pocałować teścia w policzek… Kate Middleton i książę Karol zazwyczaj zachowują się bardzo formalnie podczas publicznych spotkań, więc ich czułe zachowanie w ostatnich dniach może być zaskoczeniem.

źródło: YouTube/MAKATERA

W rzadkim wspólnym momencie Karol, Camilla, William i Kate wyszli na czerwony dywan, by spotkać gwiazdę 007 Daniela Craiga i innych członków obsady Bonda. Gest Kate w stosunku do teścia nie umknął uwadze mediów: „Tutaj widzimy bardzo pewną siebie i czule wyglądającą Kate inicjującą rytuał powitania, który obejmuje pocałunek w policzek, w którym trzyma Karola za ramiona, a on obejmuje jego ramię".

Nie jest tajemnicą, że Kate pomogła uzdrowić rzekomo niepewne relacje księcia Williama z jego ojcem, organizując portret na 70. urodziny księcia Karola. Mówi się, że Kate zebrała rodzinę królewską na przełomowej sesji zdjęciowej w 2018 roku - pomimo przeszkód, takich jak ochłodzenie relacji Harry'ego i Williama w tym czasie.

Księżna Cambridge pomogła w zorganizowaniu tej sesji i zadbała o to, by jej dzieci były uśmiechnięte do kamery.

O tym się mówi: Piotr Pręgowski po "Ranczu" zniknął z ekranów. Jak teraz zarabia na życie

Zerknij: Przepowiednie Nostradamusa powoli sprawdzają się jedna po drugiej. Co zatem czeka nas w 2022 roku