Agata Duda jako pierwsza dama budzi mieszane uczucia – część Polaków jest zachwycona jej działalnością charytatywną, nienaganną aparycją oraz dbałością o kreacje, inni z kolei wytykają jej, że jest „milczącą damą”, gdyż prawie nigdy nie wypowiada się publicznie.

W ostatnim czasie podczas akcji „SadziMY” Agata Duda zabrała jednak głos. Niestety, nie był to dobry ruch ponieważ zaraz po tym spadła na nią fala krytyki.

Internauci szybko nie zapomną tych słów pierwszej damy

W piątek prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Duda wzięli udział w akcji „SadziMY”. Wraz z dziećmi i młodzieżą para prezydencka sadziła drzewka.

Trzeba przyznać, że spędzili miło czas. Słoneczna pogoda i miłe towarzystwo mogło zdecydowanie poprawić humor.

Agata Duda, Andrzej Duda. Źródło: Youtube naTemat.pl
Agata Duda, Andrzej Duda. Źródło: Youtube naTemat.pl

Prezydent i pierwsza dama odwiedzili również zwierzęta w Leśnym Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt w Kole. Nakarmili oni zwierzaki i opowiedzieli jak ważny dla ludzi jest las.

Agata Duda znalazła się w ogniu krytyki

Prezydent Andrzej Duda stwierdził, że sadzenie nowych drzewek ma mnóstwo plusów, między innymi: ochrona klimatu, możliwość wypoczynku, czy budowanie bogactwa Polski.

Pierwsza dama Agata Duda dodała również, że wizyty w lesie mogą być również edukacyjne.

Polskie lasy dostępne są dla każdego, kto chce spędzić trochę czasu blisko z przyrodą. Cieszę się, że Lasy państwowe dbają także o edukację

- powiedziała Agata Duda.

Po opublikowaniu zdjęć i nagrać z akcji „SadziMY” na Agatę Dudę wylała się fala krytyki. Internauci zwrócili głównie uwagę na to co się obecnie dzieje w przygranicznych lasach z Białorusią.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN