Żona księcia Williama, który jest drugi po swoim ojcu w kolejce do brytyjskiego tronu od lat znajduje się w centrum zainteresowania ze względu na swoje poczynania jako księżna.

Kate Middleton udziela się charytatywnie i wypełnia swoje książęce obowiązki, a jednocześnie wychowuje trójkę swoich dzieci: Georga, Charlotte i Luisa.

Brytyjczycy ją uwielbiają. Okazuje się, że równie dużą sympatią darzą ją członkowie rodziny królewskiej – w tym książę Karol.

Zaskakujące informacje z brytyjskiego dworu

Książę Karol zawsze chciał mieć córkę. Gdy okazało się, że Harry jest chłopcem, przyszły król nie krył swojego niezadowolenia.

Jak zdradza informator magazynu „Womans’s Day”, książę Karol od samego początku polubił Kate i chciał by jego starszy syn ją poślubił. Od zawsze traktował ją jak rodzoną córkę.

Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal
Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal
Książę William, księżna Kate/ instagram: kensingtonroyal

Teraz książę Karol ma za sobą bardzo ciężkie chwile – śmierć jego ojca, księcia Filipa, niezmiernie nim wstrząsnęła, ponadto Harry wyprowadził się do Stanów Zjednoczonych, a jego długoletni doradca Michael Fawcett musiał zostać zwolniony.

To zaskakujące, jak Książę Karol traktuje Kate Middleton

Nie da się ukryć, że musi to być trudny okres dla księcia Walii. Na szczęście Karol może liczyć na księżną Kate. Gdy z nią rozmawia czuje się teściem i dziadkiem, a nie następcą tronu.

Jak donosi informator „Womans’s Day”, książę Karol często dzwoni do ukochanej synowej i pyta o jej samopoczucie i dzieci. Księżna Kate Middleton jest nie tylko oparciem dla Williama, ale również dla jego ojca.

Kate jest naprawdę córką, której nigdy nie miał, i jest wdzięczny za jej uspokajającą obecność w tak stresujących czasach

- dodał informator.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN