Beata Kozidrak nazywana jest często legendą lub królową polskiej estrady. Słynna, charyzmatyczna wokalistka zespołu Bajm od lat pozostaje na językach. Teraz jednak dużo się mówi o jej ostatnim wybryku.

Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję

1 września fani zespołu Bajm wstrzymali oddech. Około godziny 20:00 słynna wokalistka, Beata K., została zauważona przejeżdżając na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ulicy Batorego i Al. Niepodległości w Warszawie.

Kobieta jadąca samochodem marki BMW została zatrzymana przez policjantów, którzy po zbadaniu alkomatem stwierdzili, że jechała z aż dwoma promilami alkoholu w wydychanym powietrzu.

Beata Kozidrak/YouTube @Plejada
Beata Kozidrak/YouTube @Plejada

61-letnia wokalistka przemieszczała się po drodze zygzakiem, od krawężnika do krawężnika, czym w oczywisty sposób stwarzała zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Na szczęście nikomu się nic nie stało.

Czy fani będą w stanie wybaczyć wokalistce życiowy błąd?

W ostatnim czasie Beata Kozidrak opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym zdradziła, że ma przed sobą mnóstwo pracy. Okazuje się, że pomimo hejtu pojawiła się również dobra informacja dla znanej wokalistki.

Utwór Różowa kula, za którego tekst odpowiada Beata Kozidrak, trafił do filmu „Żeby nie było śladów”, a produkcja jest polskim kandydatem do Oscara!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN