Frank Sinatra jest jednym z najwybitniejszych muzyków poprzedniego stulecia. Swoją karierę rozpoczął w latach 30. i od razu zyskał uwagę publiczności.

Luksusowa willa Franka Sinatry trafiła na sprzedaż

Frank Sinatra był również łamaczem kobiecych serc. Był przystojny, szarmancki, dobrze ubrany i niezwykle uzdolniony. Zwracał uwagę kobiet i na imprezach zawsze otaczał go wianuszek pięknych pań.

On sam był żonaty aż cztery razy! Jego wybrankami były kolejno: Nancy Barbato, Ava Gardner, Mia Farrow i Barbara Marx. Ze swoimi żonami Sinatra miał kilkoro dzieci.

Frank Sinatra w trakcie swoich małżeństw wdawał się również w romanse. W 1954 roku poznał Marilyn Monroe i zakochał się w niej po uszy. Muzyk zaproponował jej nawet ślub, aktorka się jednak nie zgodziła.

Cena rezydencji przyprawia o zawrót głowy

Przez dziesięć lat Frank Sinatra wynajmował willę w Chatsworth Hills w Los Angeles, która teraz jest na sprzedaż. Legendarna rezydencja była miejscem spotkań największych osobistości. Frank Sinatra zapraszał na swoje szalone imprezy wiele gwiazd – między innymi Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, czy samego Johna F. Kennedy’ego.

W luksusowej rezydencji możemy znaleźć ogromne pokoje i nowoczesną kuchnię, duże okna, basen i widok na kalifornijskie pejzaże. Cena domu zwala jednak z nóg – kosztuje aż 21,5 miliona dolarów!

DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN