Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w naszym kraju. Fenomenalny piłkarz i znana trenerska nie znikają z pierwszych stron gazet i nieustannie jest o nich głośno.

Anna i Robert Lewandowscy otwierają kolejny biznes

Oboje bardzo mocno zaangażowani są także w prowadzenie mediów społecznościowych. To właśnie tam dzielą się ze swoimi fanami codziennym życiem i poruszają wiele ważnych kwestii.

Jak doskonale wiemy Lewandowscy są niesamowicie dumni ze swoich dwóch ukochanych córeczek. Starszej Klary i młodszej Laury. Nie ulega żadnej wątpliwości, że dzieci są dla nich najważniejsze i oboje zrobią wszystko, aby zapewnić im jak najlepszą przyszłość.

Anna i Robert Lewandowscy. YouTube Jastrzab Post
Anna i Robert Lewandowscy. YouTube Jastrzab Post

Anna i Robert Lewandowscy mają żyłkę do interesów. Od lat mądrze inwestują ciężko zarobione pieniądze. Głównie inwestują w nieruchomości – są właścicielami domu w Monachium, mieszkania w centrum Warszawy oraz domu na Majorce, gdzie często spędzają wakacje.

Tego fani znanej pary kompletnie się nie spodziewali

Okazuje się, że Lewandowscy zdecydowali się na zakup trzypoziomowego lokalu. Para stworzy tam wyjątkową restaurację. Klienci będą mogli skorzystać z „baru dla z meczami na żywo, restauracji, miejsca na spotkania w większej grupie, piekarni, cukierni, drink baru”.

Nad projektem czuwa profesjonalista, syn Magdy Gessler, Tomasz Muller. Zaskakujące będzie również menu restauracji. Klienci będą mogli dostać bajgle w kształcie cyfry 9, czyli numeru który od lat widnieje na koszulce piłkarza.

DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN