Sara Egwu-James była jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek czwartej edycji The Voice Kids. Teraz młodziutka wokalistka może zaprezentować się na Eurowizji Junior.

Czy Sara Egwu-James ma szansę na wygranie Eurowizji Junior?

Sara Egwu-James w show „The Voice Kids” oczarowała wielu widzów. Dziewczynka pod opieką trenerów Tomsona i Barona pokazała wielki talent dochodzącą ostatecznie do finału i pokonując ostatecznie wszystkich innych konkurentów.

Zwyciężczyni programu wyróżniała się nie tylko swoim głosem, ale też historią rodzinną i wyglądem.

Rodzicami Sary Egwu-James jest Polka Arleta Dancewicz oraz Nigeryjczyk John James, po którym nastolatka odziedziczyła talent do śpiewania. Choć para się rozstała, razem kibicowali swojej ukochanej córce przez całe show.

Lanberry oceniła piosenkę młodej wokalistki

Zwyciężczyni „The Voice Kids” w programie zyskała dużą popularność. Jej profil na Instagramie obserwuje już 118 tysięcy fanów. Sara Egwu-James zamieszcza tam głównie nowości z jej życia takie jak spotkania z bliskimi czy zdjęcia z wakacji.

Sara Egwu-James będzie reprezentantką Polski na Eurowizji Junior. Landberry, która napisała eurowizyjne piosenki dla Roxie i Viki Gabor, oceniła szanse młodej wokalistki na zwycięstwo.

Landberry stwierdziła, że Sara Egwu-James ma duże szanse na Eurowizji Junior i szczerze życzy jej wygranej. Ponadto utwór, który wykona młodziutka wokalistka jest zdaniem Landberry porywający i bardzo brytyjski.

Czy waszym zdaniem ma szansę na zwycięstwo?

DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN