Media znowu mocno zainteresowały się synem króla disco polo Danielem Martyniukiem. Jak wiemy, niesforny jedynak dał swego czasu dość osobliwy popis swoich możliwości, które szeroko i precyzyjnie opisywane były w kolorowych pisemkach i tabloidach. Gdy wielokrotnie wszedł w konflikt z prawem, rozstał się z żoną Eweliną, z którą rozwód przez długi czas był na świeczniku mediów, na pewien czas zniknął z przestrzeni publicznej wyhamowując jednocześnie swoje aktywności na mediach społecznościowych.

Zaskoczył wszystkich pewnym zdjęciem

Po pewnym czasie okazało się, że Daniel Martyniuk podjął ważną decyzję, aby zmienić swoje życie i podjąć pracę na statku. Nie ulega wątpliwości, że nie jest to łatwy kawałek chleba, a praca jest bardzo ciężka fizycznie i daleko od domu, Daniel Martyniuk podróżując po świecie publikował fotorelacje I wideorelacje ze swoich wojaży, a na jego twarzy było widać satysfakcję i dumę z samego siebie - Pracuję na statku handlowym. Pływamy głównie po Bałtyku. Odwiedzamy porty szwedzkie i niemieckie. (...) Zamierzam dopływać miesiące potrzebne do ukończenia praktyk morskich i zdać egzamin na oficera. Marynarz pracuje tylko na pokładzie, zajmuje się obijaniem z rdzy, malowaniem, czyszczeniem ładowni. To ogólnie bardzo ciężka praca. Oficer ma dwie wachty na mostku dziennie, każda trwa cztery godziny, i jest odpowiedzialny za kierowanie statku i nawigację.

Gdy prześledzimy instagramowy profil syna Danuty i Zenona Martyniuk zauważymy, jak bardzo zmienił się fizycznie Daniel podczas kilkumiesięcznej pracy na statku. Media obiegło dość zaskakujące zdjęcie, które Daniel Martyniuk opublikował na swoim InstaStories.

O ile informacja, że syn celebryty wrócił do domu nie jest aż tak bardzo sensacyjna, o tyle osoba, z którą do tego zdjęcia pozował mogła wielu internautów zaskoczyć. Jak podaje “o2”, Daniel na kilku opublikowanych na mediach społecznościowych zdjęciach pokazał, że wrócił już do domu. Na jednym z nich pokazał, że wrócił do byłej żony – według tabloidowych doniesień.

źródło: Instagram/Daniel Martyniuk

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Znany komik Vic Reeves szczerze o swojej ciężkiej chorobie. Jak sobie z nią radzi na co dzień

Zerknij: Anna Dymna przekazała niepokojące wieści. Chodzi o bliską dla niej osobę. Co się stało