Jak podaje portal "Jastrząb Post", w ciągu ostatnich tygodni na głowie Magdaleny Narożnej zawitało wiele zmian. Czyżby wokalistka zespołu disco polo Pięknie i Młodzi przyzwyczaiła się tak bardzo do metamorfoz, które fundowali jej realizatorzy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym brała udział?

Do tej pory piosenkarka prezentowała się zazwyczaj w mocno wyciętym po bokach platynowym irokezie na czubku głowy. Niedawno zmieniła uczesanie i kolor włosów na jasny, ale mniej jaskrawy. Zrezygnowała z irokeza na rzecz delikatnego, prostego uczesania, a teraz znów zaszalała, ale stylowo.

Pokazała fanom efekty wizyty u fryzjera. Zaplotła sobie warkoczyki w odcieniu pudrowego różu.

Ależ jestem zadowolona. Dzięki @twoje.plecionki znalazłam sposób na nieład na mojej głowie. Dominika jest bardzo zdolna, a spędzanie czasu u niej na fotelu to czysta przyjemność. A Wam jak się podoba? Miłego dnia. Magdalena Narożna

Fani zareagowali na ten widok.

Super najwygodniejsze warkocze pod słońcem. Całe lato w nich przechodziłam. Ale piękne warkocze do twarzy ci w takich. Ale Ci ładnie w długich włosach.

Przypomnijmy, że bardzo podobne uczesanie miała Małgorzata Rozenek podczas Sopot Festival 2019. Widzicie podobieństwo?

To również może Cię zainteresować: Córka Pazury Miała Wystawę Własnych Obrazów. Jej Dzieła Ocenia Sarapata. Ma Zastrzeżenia

Zobacz także: Wstydliwa Tajemnica Anny Starmach Wyszła Na Jaw. Mąż Kucharki Wyjawił Całą Prawdę. O Co Chodzi