„M jak miłość” to serial niemal kultowy. Pierwszy odcinek produkcji wyemitowano 4 listopada 2000 roku i choć od tego czasu minęło niemal 20 lat, serial wciąż gromadzi przed telewizorami setki tysięcy telewidzów, którzy z chęcią śledzą losy bohaterów.

Serial emitowany jest na antenie TVP. Widzowie przywiązują się do niektórych postaci oraz aktorów, za niektórych szczególnie mocno trzymają kciuki. Choć w produkcji wciąż znajdują się osoby, które grają w produkcji od pierwszego odcinka, to jednak obsada ulega zmianom.

Część aktorów zdecydowała się zerwać z wizerunkiem serialowych postaci i podjąć nowe wyzwania. Do grona tych osób zalicza się, grający Krzysztofa Zduńskiego, Cezary Morawski.

Serialowy Krzysztof Zduński od lat nie pojawia się na szklanym ekranie

Cezary Morawski w latach 2000-2006 występował w serialu „M jak miłość” jako Krzysztof Zduński. Finalnie jego postać została uśmiercona, a mężczyzna mógł skupić się na nowych wyzwaniach.

Aktora głównie można zobaczyć w teatrze, choć ostatnio wystąpił miedzy innymi w filmie „Banksterzy”, serialu „Korona królów” czy „W rytmie serca”. W latach 2016-2018 Cezary Morawski był dyrektorem Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Cezary Morawski. Źródło: youtube.com
Cezary Morawski. Źródło: youtube.com
Cezary Morawski. Źródło: youtube.com

Zespołowi teatru oraz środowiskowi twórczemu nie spodobał się jednak wybór Cezarego Morawskiego na dyrektora. Podczas jego kadencji znacząco spadła liczba widzów wrocławskiego teatru.

Ponadto udowodniono, że Cezary Morawski płacił sobie za działalność reżyserską, aktorską i scenograficzną co było niezgodne z prawem. 26 listopada 2018 odwołano Morawskiego z funkcji dyrektora teatru i teraz mężczyzna skupia się jedynie na karierze aktorskiej.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN