Ostatnie czas nie jest najłatwiejszy dla Pawła Kukiza. Polityk partii Kukiz’15 został skrytykowany po tym, jak zagłosował na posiedzeniu Sejmu w sprawie ustawy „Lex TVN”. Teraz były muzyk skomentował ewentualne wyjście Polski z Unii Europejskiej.

Paweł Kukiz komentuje wyjście Polski z Unii Europejskiej

Kilka tygodniu temu Paweł Kukiz nie znikał z pierwszych stron gazet i internetowych portali informacyjnych. Polityk poparł ustawę „Lex TVN” przez co spadła na niego i dwóch innych posłów jego ugrupowania ogromna fala krytyki.

Paweł Kukiz. Źródło: youtube.com
Paweł Kukiz. Źródło: youtube.com
Paweł Kukiz. Źródło: youtube.com

Wiele osób zarzucało mu, że się „sprzedał” i zagłosował tak tylko po to, by otrzymać atrakcyjne stanowisko w sejmie. Były muzyk odpowiedział na te zarzuty i stanowczo zaprzeczył zarzutom.

Takich słów nikt się nie spodziewał

Teraz po decyzji Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności pewnych przepisów Traktatu unijnego z ustawą zasadniczą Rzeczpospolitej wielu polityków i dziennikarzy sądzi, że niebawem Polska może opuścić Unię Europejską.

Paweł Kukiz odniósł się do tych słów i stwierdził, że „żadnego „polexitu” nie będzie”. Jak napisał polityk, UE nie może wyrzucić Polski ze wspólnoty, a jeśli nasz kraj sam będzie chciał ją opuścić, może to zrobić jedynie po zaakceptowaniu tego przez Polaków w drodze referendum. Póki co sondaże są jednoznaczne, zdecydowana większość Polaków chce pozostać w Unii Europejskiej.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN