Żona księcia Williama, który jest drugi po swoim ojcu w kolejce do brytyjskiego tronu od lat znajduje się w centrum zainteresowania ze względu na swoje poczynania jako księżna.

Kate Middleton udziela się charytatywnie i wypełnia swoje książęce obowiązki, a jednocześnie wychowuje trójkę swoich dzieci: Georga, Charlotte i Luisa.

Tak Kate Middleton spędza wolny czas z rodziną

Wiele osób ciekawych jaka naprawdę jest księżna Cambridge poza fleszami kamer w zaciszu domowym.

Jak ujawnia jeden z informatorów magazynu „People”, żona księcia Williama jest typową, zapracowaną mamą. Na co dzień zajmuje się wychowaniem dzieci. Co ciekawe, gdy sprawiają problemy, to właśnie ona udziela im zdecydowanej nagany.

Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com
Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com
Księżna Kate Midelton i książe William. Źródło: youtube.com

Wolny czas księżna Kate i książę William spędzają z dziećmi. Jak informują zagraniczne media, księżna jest zapaloną żeglarką i chce zarazić tą pasją również swoją rodzinę.

Dzieci księżnej i księcia Williama muszą mieć ogromną frajdę

W te wakacje księżna Kate, książę William i ich dzieci wygrali się do ich wiejskiej posiadłości w Norfolk. W domu Anmer Hall mogli cieszyć się wspaniałymi piaszczystymi plażami oraz mieli czas właśnie na żeglowanie.

Meghan Markle i księżna Kate / YouTube:  The List
Meghan Markle i księżna Kate / YouTube: The List

Księżna Kate od lat pasjonuje się żeglarstwem i to właśnie jej rodzice uczyli ją nowych umiejętności w żeglowaniu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN