Mija już kilka lat, odkąd Sławomir Zapała swoimi chwytliwymi hitami podbił serca wszystkich Polaków. Autor "Miłości w Zakopanem" cieszy się ostatnio niezwykłą popularnością.

Jak to zwykle bywa, znani stali się również członkowie jego rodziny - m.in. żona, którą na Instagramie chętnie śledzą fani piosenkarza. Zresztą Kajra również tworzy z muzykiem nowe hit i to ona korzysta teraz ze swoich „5 minut”.

Kajra opowiedziała jak odnajduje się w show biznesie

Sławomir i Kajra zyskali sympatię Polaków tworząc rytmiczną piosenkę "Miłość, miłość w Zakopanem". Od tego czasu para często pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju.

Sławomir i Kajra/Youtube @Polsat
Sławomir i Kajra/Youtube @Polsat

W ostatnim czasie Kajra wyznała w wywiadzie, że dobrze odnajduje się w świecie show biznesu i chce śmiało korzystać ze swoich 5 minut. Żonę Słowomira możemy teraz zobaczyć między innymi w tanecznym show „Taniec z gwiazdami”, gdzie świetnie sobie radzi, oraz w programie "Fort Boyard".

Żona Sławomira robi zawrotną karierę

Kajra ciężko teraz pracuje i nadrabia zaległości. W końcu ze względu na pandemię koronawirusa większość artystów nie miała żadnego źródła dochodu. Teraz w końcu mogą koncertować.

Przecież była pandemia, nas nie było przez rok

- powiedziała w wywiadzie Kajra.

Kajra i Sławomir / YouTube: Polsat
Kajra i Sławomir / YouTube: Polsat

Czy waszym zdaniem Kajra i Sławomir świetnie sobie radzą w polskim show biznesie?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN