Adele jest znaną brytyjską wokalistką i autorką tekstów aktywną w show biznesie od 2006 roku. Jej imię zna niemal cały świat! Adele zasłynęła z takich utworów jak: „Someone like you”, „Skyfall”, czy „Hello”.

Prywatnie Adele jest matką 8-letniego chłopca, który jest owocem jej związku z Simonem Koneckim. Para się jednak rozstała, a teraz Adele znalazła prawdziwą miłość u boku wspaniałego mężczyzny.

Adele udzieliła szczerego wywiadu

W ostatnim czasie Adele nie udzielała wywiadów i rzadko pokazywała się publicznie. Teraz wokalistka pojawiła się na okładkach brytyjskiego i amerykańskiego „Vogue’a” i udzieliła w obydwóch magazynach szczerego wywiadu.

Kilka miesięcy temu Adele zaczęła się spotykać z Richem Paulem. Mężczyzna jest agentem sportowym i założycielem Klutch Sports Group. Para świetnie się ze sobą dogaduje o czym opowiedziała Adele w Vogue.

Słynna wokalistka znalazła prawdziwą miłość

Adele opowiadała o swoim nowych partnerze same komplementy. Zdaniem wokalistki mężczyzna jest bystry, zabawny i cudowny. Może na nim polegać i nie boi się jej sławy.

Ponadto Adele dodała, że teraz jest głównie matką swojego 8-letniego syna i nie zawsze może sobie pozwolić na spontaniczną randkę. Rich ją jednak doskonale rozumie wie, że nie mogą spędzać ze sobą każdej wolnej chwili.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN