Agata Duda, żona prezydenta Andrzeja Dudy, jest córką jednego z najwybitniejszych polskich poetów, przedstawiciela pokolenia Nowej Fali, Juliana Kornhausera. Mężczyzna nie darzy jednak sympatią męża swojej córki. To nieprawdopodobne, co o nim powiedział.

Zaskakujące zachowanie ojca Agaty Kornhauser-Dudy

Książka Anny Nowak "Agata Kornhauser-Duda - Pierwsza Dama Rzeczpospolitej" opowiada o wielu ciekawych momentach z życia Agaty Dudy, o których ludzie nie mieli pojęcia. Okazuje się, że ojciec pierwszej damy nie darzy sympatią prezydenta Polski.

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda/YouTube @ Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum
Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda/YouTube @ Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum

Julian Kornhauser w 2008 roku, w wyniku głębokiego udaru mózgu, doznał paraliżu prawej strony ciała. Mężczyzna miał również problemy z mową i ledwo utrzymywał prawą powiekę otwartą.

Pierwsza dama nie mogła uwierzyć w to, co powiedział mężczyzna

Anna Nowak w swojej książce zdradziła zaskakującą sytuację. Podczas wizyty Agaty Kornhauser-Dudy mężczyzna wskazał na zdjęcie Andrzeja Dudy w gazecie i z trudem powiedział „Przy...nie chodzi..”.

Jego żona z łatwością zorientowała się o co mu chodzi i powtórzyła „Chodzi o to, żeby on tutaj nie przychodził”. Agata Duda była zaskoczona prośbą ojca.

Andrzej i Agata Dudowie/YouTube @Andrzej Duda
Andrzej i Agata Dudowie/YouTube @Andrzej Duda

Po tym spytała, czy ona może go dalej odwiedzać. „Ty - tak...on - nie...Nigdy” – powiedział na koniec mężczyzna.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN