Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj, swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Katarzyna Cichopek świętuje 39. urodziny

Kasia na co dzień spełnia się w roli matki, żony i aktorki. Dom to jej azyl. Będąc w nim, w pełni poświecą się życiu rodzinnemu i odpoczywa od zobowiązań zawodowych.

Osoby, które podziwiają gwiazdę, chciałyby wiedzieć o niej jak najwięcej. Nic więc dziwnego, że interesują się życiem prywatnym Kasi Cichopek oraz jej rodziny.

Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek/ instagram: katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek nie należy do osób, które lubią leniuchować. Aktorka stara się odpowiednio pożytkować nawet swój wolny czas. Od pewnego czasu gwiazda serialu „M jak miłość” jest jedną z prowadzących programu śniadaniowego emitowanego w telewizji polskiej.

Gwiazda sprawiła sobie wyjątkowy prezent

W ostatnim czasie Kasia Cichopek obchodziła 39. urodziny. Z tej okazji gwiazda sama sprawiła sobie wyjątkowy prezent.

Aktorka wybrała się z ukochanym na wycieczkę do Lizbony. W mediach społecznościowych opublikowała masę zdjęć z pierwszego dnia wycieczki. Trzeba przyznać, że Kasia Chichopek wyglądała zachwycająco.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN