Ewa Chodakowska to królowa zdrowego trybu życia. Trenerka nie tylko namawia Polki i Polaków do regularnych treningów, ale także do zmiany diety. Na swoich profilach społecznościowych często rozpisuje plany żywieniowe i dzieli się prostymi przepisami.

Ewa Chodakowska została matką chrzestną

Aktywna w mediach społecznościowych trenerka, Ewa Chodakowska lubi się dzielić z fanami zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym. Na jej Instagramie praktycznie każdego dnia pojawiają się motywujące wpisy oraz żywieniowe rady. Celebrytka chce w ten sposób wywołać prozdrowotną rewolucję.

Ewa Chodakowska często dzieli się w mediach społecznościowych informacjami ze swojego życia. Trenerka fitness bardzo często słyszy pytania o to, kiedy będzie miała dzieci. Wścibskość zaczęła jej już mocno przeszkadzać i kilka tygodniu temu wprost wyznała, że nie planuje potomstwa.

Ewa Chodakowska. Źródło: instagram.com
Ewa Chodakowska. Źródło: instagram.com
Ewa Chodakowska. Źródło: instagram.com

Ewa Chodakowska ma jednak dla kogo żyć! Trenerka ma wspaniałego męża i cudowną rodzinę, a ostatnio została matką chrzestną.

Gwiazda opublikowała serię uroczych zdjęć z niemowlakiem

Ewa Chodakowska o swoich siostrzeńców dba, jak o własne dzieci. Półtora roku temu Ewa Chodakowska zakupiła nawet dla swojej siostrzenicy mieszkanie… trzy piętra pod jej apartamentem!

Teraz Ewa Chodakowska po raz pierwszy w życiu została matką chrzestną. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się seria zdjęć z uroczym kilkumiesięcznym Wilhelmem.

Ewa Chodakowska zapewniła chłopcu pod postem, że będzie go kochać, chronić i obdarzać go opieką. Ponadto trenerka podziękowała rodzicom Wilhelma za zaufanie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN