Krzysztof Ibisz jest znanym prezenterem Telewizji Polsat. Dziennikarz mimo wielu zawodowych obowiązków zawsze znajduje czas dla swoich bliskich.

Krzysztof chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Prezenter i jego była żona, Anna Nowak-Ibisz, rozstali się w 2009 roku. Jak wygląda ich relacja po rozwodzie?

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz opowiedzieli, jak wygląda ich relacja po rozwodzie

Anna Nowak - Ibisz i Krzysztof Ibisz poznali się kiedy byli nastolatkami. Anna Nowak - Ibisz miała wówczas 16 lat, a Krzysztof Ibisz był rok starszy. Mimo ogromnej zażyłości, a także syna Vincenta, małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po czterech latach małżeństwa partnerzy postanowili się rozwieść.

Krzysztof i Anna wciąż utrzymują jednak ze sobą kontakt i mają dobre relacje. Wszystko ze względu na ich syna Vincenta. Chłopak ma już piętnaście lat, a dzięki temu, że Ibisz i jego była żona Anna mają ze sobą przyjazne stosunki, mógł poczuć miłość zarówno matki, jak i ojca.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz nie są typowymi małżonkami

W ostatnim czasie Anna Nowak-Ibisz opowiedziała jakie ma stosunki z byłym mężem. W rozmowie z magazynem „VIVA!” Anna zdradziła, że Krzysztof Ibisz zawsze jest mile widziany w jej domu. Dodała również, że ona może zawsze liczyć na pomoc od swojego eksmałżonka.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN