„Jeżeli konserwatorium zostanie zniesione, nie uważam tego za automatyczną zmianę okoliczności, która zmieni kolejność sprawowania pieczy” – oznajmił Mark Vincent Kaplan, pełnomocnik Britney.

Czy jej synowie nie będą chcieli być pod jej opieką?

Prawnik gwiazdy zdradził istnienie dwóch głównych powodów, dla których umowa pozostanie taka sama: britnet Spears (39 l.) i Federline (43 l.) mogli „wypracować to między sobą” – bez udziału nadzorców i ich synów, 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena. Są oni na tyle dorośli, by wyrazić to, co im odpowiada.

„Masz dwóch nastoletnich chłopców i między nimi, a rodzicami, cokolwiek zostanie zawarte… to musi być coś, co będzie z nimi współpracować” – powiedział Kaplan. „Tak jak fakt, że miała nadzorcę, nie zmniejsza czasu, który ma, nie zwiększy tego czasu, gdy nie ma nadzorcy” – dodał.

Federline i Spears mają obecnie umowę o opiekę 70-30 na korzyść DJ'a, chociaż Kaplan powiedział, że: „Britney i Kevin nie sprawowali opieki zgodnie z nakazem – jest to coś, na co się zgadzają”. Tymczasem ojciec Spears, Jamie Spears, został zawieszony w jej nadzorowaniu 29 września po 13 latach.

Podczas gdy prawnik gwiazdy pop, Mathew Rosengart, pracuje nad całkowitym zakończeniem opieki, licencjonowana powierniczka Jodi Montgomery pozostaje we władzy kontrolnej nad Britney, a upoważniony księgowy John Zabel monitoruje jej dobytek o wartości 60 milionów dolarów.

„Zawieszenie Jamiego nie wpływa na umowę o opiekę” – wyjaśnia Kaplan. „Jeszcze zanim został usunięty, istniał zakaz zbliżania się, który obowiązywał do sierpnia przyszłego roku – więc na początku nie było zbyt wiele interakcji między Jamiem i Kevinem, ponieważ jedyna interakcja, jaką Kevin ma z tą stroną dotyczy dzieci”.

Kaplan powiedział, że ani on, ani Federline nie planują uczestniczyć w żadnych przesłuchaniach konserwatorskich Britney, ale powiedział, że były tancerz pomocniczy życzy swojej byłej żonie wszystkiego najlepszego.

O tym się mówi: Za jednozłotową monetę można dostać do 1500 zł. Każdy może ją mieć przy sobie. O co chodzi

Zerknij: Jarosław Bieniuk widziany z nową partnerką. Kibicował z nią swojej córce Oliwii. Kim ona jest