"O2" donosi, że już niebawem wielu Polaków będzie zmuszonych do wydania sporej ilości pieniędzy, jeśli dalej będą chcieli korzystać z telewizora. Rozwój technologiczny wciąż daje możliwość wyboru między nowinkami, jednak czymś innym jest wybór, a czymś innym przymus...

Jeśli nie wymienisz telewizora, nie będziesz odbierać sygnału cyfrowej telewizji naziemnej

O wmuszaniu obywatelom nowinek technologicznych w 2022 roku ostrzegał już dawno Wróżbita Maciej Skrzątek na swoim facebookowym profilu - (...) Od 22 marca 2020 aż do 7 marca 2023 Saturn przebywa w znaku Wodnika. Wodnik znów w astrologii określa technologię, nowoczesność, elektronikę, naukę, wynalazki, odkrycia, bunt, nowy rozdział i przede wszystkim wolność. A więc Saturn przebywający w znaku Wodnika zapewnia narzucenie nam wszystkiego, co ma związek z elektroniką, technologią, eksperymentami i badaniami. Mało tego, oznacza to, co nam się generalnie nie podoba i wobec czego chcemy się sprzeciwiać. (...)

Tak wqięc, według rządowej decyzji, od pierwszego lipca 2022 roku każdy, kto będzie miał "przestarzały" telewizor, nie będzie mógł oglądać telewizji. Chodzi o to, by Polacy wymienili swoje telewizory na zgodne ze standardem systemu DVB-T2, aby móc odbierać cyfrowo telewizję naziemną.

Każdy, komu zależy na oglądaniu telewizji, będzie musiał zajrzeć do instrukcji obsługi swojego teleodbiornika w przypadku, gdy dokonaliście jego zakupu wcześniej, niż dwa lata temu. Kupione później telewizory mają szansę posiadać już w sobie zdolność odbierania naziemnej telewizji cyfrowej.

Standardy DVB-T2 mają polepszyć jakość odbieranego obrazu i dźwięku, będzie można także bawić się ustawieniami funkcji telewizji hubrydowej. Zapytajmy jednak seniorów i wielu znacznie młodszych onywateli, czy faktycznie jest im to potrzebne do oglądania telewizji...

O tym się mówi: Michał Wiśniewski szczerze o "tej drugiej", przez którą się rozwodził. Padły mocne słowa

Zerknij: Pilne wieści o Jarosławie Kaczyńskim. Zapowiedział to, co przewidział jasnowidz. O co chodzi