Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają za sobą bardzo pracowity okres. W 2020 roku przyszło na świat ich pierwsze wspólne dziecko – syn Henryk. Od tamtej pory para ma ręce pełne pracy.

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie bez makijażu

Dziecko wymaga ciągłej opieki i troski. Ponadto krótko po tym, jak na świat przyszedł trzeci syn Małgosi, gwiazda wróciła do pracy, na plan „Projektu Lady” przenosząc się wraz z całą rodziną do specjalnie przygotowanego dla nich przez produkcję programu domu.

Teraz Henryk ma już ponad rok, a Majdanowie zdarzyło zwiedzić z chłopcem i jego braćmi wiele miejsc - między innymi Meksyk, czy Szwecję.

Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ screen YT

W trakcie wyjazdów Małgorzata Rozenek-Majdan na bieżąco informowała fanów o swoich poczynaniach. Gwiazda często publikowała zdjęcia i krótkie filmiki z wakacji.

Internauci są zaskoczeni jej wyglądem

Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w sieci zdjęcie bez makijażu. Obserwatorzy gwiazdy stwierdzili, że w naturalnej odsłonie wyglada na bardzo zmęczoną i niewyspaną.

Małgosia Rozenek-Majdan stwierdziła krótko, że właśnie tak wygląda pracująca mama trójki dzieci. Jak wam się podoba?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN