Każdy kto pamięta aferę, jaka wybuchła 1 września tego roku po zatrzymaniu Beaty Kozidrak przez policję, prowadzącą samochód pod wpływem alkoholu, z pewnością zainteresuje się najnowszymi wieściami, jakie obiegły media.

Beata Kozidrak straciła wspaniały kontrakt

Niemal miesiąc temu Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję. W czasie kontroli alkomatem badanie wykazało aż 2 promile. Artystka przyznała się do winy i zapowiedziała, że nie zamierza uchylać się od odpowiedzialności.

Beata Kozidrak/ YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Beata Kozidrak/ YouTube @W moim stylu Magda Mołek

W mediach społecznościowych gwiazda zapewniła, że jest gotowa ponieść wszelkie konsekwencje swojego zachowania. Beata Kozidrak nie tylko otrzymała prokuratorskie zarzuty, które zagrożone są karą dwóch lat pozbawienia wolności, ale straciła kontrakt z producentem popularnych napojów gazowanych – Coca-colą. Teraz piosenkarka straciła kolejny projekt.

Słynna piosenkarka musi zapłacić za swoje błędy

Okazuje się, że Beata Kozidrak straciła również szansę na film biograficzny, który miał zostać nagrany na podstawie jej książki. Jak donosi Super Express, producenci zrezygnowali z pomysłu ze względu na „pijacki występek gwiazdy”.

Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl
Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl

Sama Beata Kozidrak była bardzo podekscytowana projektem, a główną rolę w biograficznym filmie wokalistki miała zagrać jej córka – Kasia. Kobieta jest niezwykle podobna do sławnej mamy i ma również identyczną barwę głosu. Kto wie, może producenci zmienią jeszcze zdanie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN