Na początku roku głównym tematem w mediach było rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskich. Do dziś jest to jedna z głośniejszych medialnych spraw tego roku.

Najnowsze zdjęcie Moniki Richardson robi prawdziwą furorę w sieci

Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się zdjęcia Zbigniewa Zamachowskiego, który wyprowadzał się z mieszkania swojej byłej partnerki – Moniki Richardson, które znajdowało się na warszawskim Żoliborzu.

Co więcej, Monika Richardson postanowiła, że nie będzie zbyt długo rozpaczać po rozstaniu i jest gotowa na to, aby na nowo doświadczyć miłości i szczęścia. Okazuje się, że w tym co mówiła jest ziarno prawdy.

Zarówno sama Monika Richardson, jak i jej nowy partner – Konrad Wojterkowski potwierdzili, że faktycznie są w związku. Według informacji podanych przez serwis Fakt, mężczyzna jest biznesmenem, jego własnością jest bowiem Grupa #BeReady.

Internauci są zachwyceni tym widokiem

Monika Richardson i Konrad Wojterowski zakochali się w sobie po uszy! Spędzają ze sobą każdą wolną chwilę.

Jak widać na poniższych zdjęciach, miłość pozytywnie wpływa na Monikę Richardson. Dziennikarka z każdym dniem jest coraz piękniejsza.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN