Donald Tusk sporo namieszał swoim powrotem do polskiej polityki. Odkąd były przewodniczący Rady Europejskiej pojawił się na naszej scenie politycznej notowania Platformy Obywatelskiej poszybowały w górę.

Niestety cierpią na tym inne partie, między innymi „Polska 2050” Szymona Hołowni. Okazuje się, że Donald Tusk jest także zagrożeniem dla Prawa i Sprawiedliwości.

Donald Tusk publicznie przeprosił Jarosława Kaczyńskiego

Powrotu Donalda Tuska politycy Prawa i Sprawiedliwości obawiali się od lat. Teraz ich strach przybiera realną formę. W lipcu 2021 roku Donald Tusk zawitał na polskiej scenie politycznej.

Były przewodniczący Rady Europejskiej zaczął z grubej rury. Ostatnio zaproponował Jarosławowi Kaczyńskiemu debatę.

Jarosław Kaczyński/ screen yt
Jarosław Kaczyński/ screen yt
Jarosław Kaczyński/ screen yt

Prezes Prawa i Sprawiedliwości stwierdził w rozmowie z dziennikarzem radia RMF FM, że wziąłby udział w telewizyjnej debacie z Donaldem Tuskiem tylko jeśli ten wcześniej go przeprosił, bo jego zdaniem ma za co.

Czy dzięki temu prezes Prawa i Sprawiedliwości weźmie udział w debacie z byłym premierem?

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź lidera Platformy Obywatelskiej. Donald Tusk umieścił na Twitterze krótki komunikat.

Przepraszam, Jarku. A teraz datę i miejsce debaty poproszę. Z góry dziękuję

- napisał Donald Tusk.

Jak myślcie, czy dojdzie do debaty Tuska z Kaczyńskim?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN