Edyta Górniak niegdyś zdobyła ogromną popularność ze względu na niesamowity głos oraz robiące wrażenie utworu. Od dłuższego czasu nie zdarzyło jej się jednak popełnić nowych dzieł, a mówi się o niej głównie za sprawą kontrowersyjnych poglądów.

Przypomnijmy – polska diwa należy do zwolenników teorii spiskowych i tzw. „antycovidowców”. Jej szkodliwe poglądy budzą ogromne emocje.

Niesamowity gest ze strony Edyty Górniak

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z koncertów i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie "My Way" czy przychody z marki odzieżowej.

Edyta Górniak/ screen YT
Edyta Górniak/ screen YT
Edyta Górniak/ screen YT

Edyta Górniak ma już 48 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.

Całkiem niedawno Edyta Górniak przeprowadziła się na Podhale i mieszka w pobliżu Zakopanego.

Wokalistka wspiera swoich znajomych z branży

Okazuje się, że wielką fanką Edyty Górniak jest Ramona Rey. Piosenkarka niejednokrotnie powtarzała, że Edyta Górniak jest dla niej ikoną i ona sama wychowywała się na jej piosenkach.

Okazuje się, że Edyta Górniak odwdzięczyła się Ramonie Rey za miłe słowa i podczas ostatniego spotkania z fanami poleciła im cover piosenkarki „Chcę ci powiedzieć coś”.

Zaskoczona Ramona Rey podziękowała Edycie Górniak za pomocą mediów społecznościowych. To miłe, że wokalistki potrafią się tak wspierać.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN