Agata Młynarska jest jedną z tych gwiazd, które aktywnie uczestniczą w świecie mediów społecznościowych. Prezenterka idzie z duchem czasu i chwyta wszystkie „celebryckie” trendy. Swego czasu opowiadała o tym, jak wygląda życie z ciężką dolegliwością.

Agata Młynarska musi się zmierzyć z ciężką dolegliwością

Agata Młynarska od 2013 roku cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna – przewlekłe zapalenie jelit. Od lat Agata Młynarska musi być w kontakcie z lekarzem oraz gastrologiem.

Choroba Leśniowskiego-Crona nie tylko wiąże się z bólami brzucha, biegunką czy wymiotami. Choroba może również powodować problemy skórne - alergie, swędzenie czy piodermie zgorzelinowa.

Dziennikarka musiała całkowicie zmienić swoje życie

Agata Młynarska od lat stosuje specjalną dietę. Musi bardzo uważać na to co je. Okazuje się, że w ostatnim czasie dziennikarka miała małe problemy z racji tego, że dziennie spożywa zbyt mało owoców i warzyw oraz pije za mało wody. Na szczęście teraz czuje się już dobrze.

Ponadto Agata Młynarska powiedziała, że w zmaganiach z chorobą bardzo pomogła jej psychoterapia, dzięki której zrozumiała, że nakładanie na siebie zbyt wiele i dążenie do perfekcjonizmu to prosta droga do autodestrukcji.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN