Britney Spears jest aktywna na scenie muzycznej od 1992 roku. Przez wielu została okrzyknięta „księżniczką popu”, ponieważ osiągnęła wiele sukcesów w tym gatunku muzycznym.

W 2007 Britney Spears przeszła załamanie nerwowe. W jego efekcie została ubezwłasnowolniona, a jej ojciec Jamie Spears został jej głównym opiekunem. Na szczęście kuratela skończyła się we wrześniu tego roku.

Nowy plan Britney Spears może kompletnie zniszczyć jej rodzinę

Księżniczka popu była kontrolowana przez ojca aż 13 lat. Mężczyzna nie był jednak do końca dobrym opiekunem. Między innymi nie pozwalał Britney na to by zaszła w ciążę. Mało tego, w telefonie i domu Britney Spears były podsłuchy, dzięki którym Jamie miał nad nią całkowitą kontrolę.

Finalnie sam Jamie Spears złożył do sądu wniosek o zakończenie kurateli. 23 września 2021 roku Britney odzyskała całkowitą wolność.

Britney Spears bardzo cieszy się z wolności, jednak wciąż trudno jest się jej odnaleźć w nowej sytuacji. Piosenkarka zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym szczerze opowiedziała fanom o swoich uczuciach.

Co planuje słynna gwiazda popu?

Boję się zrobić cokolwiek, ponieważ boję się, że popełnię błąd! (...) Boję się, że zrobię coś niewłaściwie

- wyznała Britney Spears.

Britney Spears przez lata musiała słuchać ojca, który nadużywał swojej władzy. Teraz jednak jest wolna i zapowiada, że może udzielić wywiadu, w którym szczerze opowie o tym co przeżyła w ostatnim czasie.

Panie zmiłuj się nad duszami mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek udzielę wywiad

- napisała Britney Spears.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN