Serial „Zbuntowany anioł” był emitowany w Argentynie w latach 1998-1999. Do Polski trafił w 2000 roku i zaskarbił sobie sympatię setek tysięcy widzów, Polsat emitował go od 29 maja 2000 do 29 maja 2001, następnie, w latach 2013-2014 można było zobaczyć go na antenie TV Puls, stacja powtórzyła emisję także w 2017 roku i w latach 2018-2019.

Główne role w produkcji grali Natalia Oreiro oraz Facundo Arana. Widzowie mogli śledzić ich perypetie w 270 odcinkach produkcji.

Jak przypomina Onet – ona, sierota i pokojówka, on, łamacz serc i początkujący biznesmen, posiadający bardzo bogatych rodziców. Ich perypetie przyciągały przed ekrany wiernych fanów, którzy z pewnością pamiętają, że później wszystko się zmieniło. Telenowela opowiada losy dwójki zakochanych oraz ich najbliższych.

„Zbuntowany Anioł” był uwielbianą telenowelą przez niemal wszystkich Polaków

W rolę Milagros wcieliła się wtedy piękna Natalia Oreiro, a Ivo został zagrany przez przystojnego Facundo Arana. Do dziś oboje nadal zajmują się aktorstwem i świetnie się w tym odnajdują.

Jedną z równie ważnych postaci w kultowym serialu była Victoria – siostra Ivo. Dziewczyna była kapryśną i rozpieszczoną dziewczyną, która kocha być w centrum zainteresowania. Victorię zagrała Verónica Vieyra.

Jak zmieniła się jedna z aktorek produkcji?

Verónica Vieyra po występie w kultowym serialu zagrała również w innych produkcjach, między innymi: "Prowincji", "Panadería los Felipe" czy "Zakochanym sercu".

Kobieta poślubiła słynnego argentyńskiego piosenkarza Silvestre, z którym doczekała się dwójki dzieci - Macareny i Camili. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i rozstali się w 2010 roku.

Veronica Vieyra ma teraz 53-lata i wciąż prezentuje się niesamowicie. W mediach społecznościowych aktorki można zobaczyć wiele zdjęć z obecnego okresu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN